• Index
  •  » Informacje
  •  » Mikołajki dla dzieciaków z domu dziecka w Brzeziu

#1 29-11-2013 18:56:47

 kogut0704

Administrator

4788917
Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 05-11-2010

Mikołajki dla dzieciaków z domu dziecka w Brzeziu

Witam napisał do nas kolega z Włocławskich Motórzystów z prośbą o pomoc !!! Kto chętny na wycieczke do Brzezia ?

Cześć jestem Adrian -jestem nowy. Skontaktować się z Wami chciałem , gdyż należę do Motórzystów Włocławek i my Motórzyści w sobotę 7go grudnia tego roku po raz siódmy organizujemy akcję pod nazwą Motomikołajki  , podczas której wspieramy Placówkę Opiekuńczo-Wychowaczą w Brzeziu. Ideą akcji jest pomoc temu ośrodkowi i wywołanie uśmiechu na twarzy podopiecznych . Jak mówią piękne słowa : Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat . Podczas akcji zbieramy chemię gospodarczą , środki higieniczne , artykuły szkolne , ubrania itp. , w gruncie rzeczy wszystko co się przydaje . Akcja ma swój finał wspomnianego 7go grudnia w sobotę o godzinie 11.00 , wtedy to zbieramy się pod Halą Mistrzów i wielką ekipą ludzi o gorących sercach jedziemy do placówki. Mam do Was wielką prośbę , czy nie wsparlibyście akcji ? Już odpowiadam jak? -chociażby swoją obecnością . Wiem , że w Waszych szeregach jest wielu ludzi z ciekawie zmodyfikowanymi autami i miło by było gdybyście pojechali z Nami do placówki owymi pięknymi autami . Podopieczni z pewnością docenią wygląd stuningowanych samochodów , a może nawet złapią motobakcyla .
Plakat promujący wydarzenie możecie znaleźć na stronie motórzystów : Motowek.pl
Poniżej pozwolę sobie wkleić list motywacyjny :

MOTOMIKOŁAJKI !!!

Pomóżmy dzieciom w Brzeziu

Już po raz siódmy, Motórzyści z Włocławka organizują MotoMikołajki dla dzieci z Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Brzeziu.

Akcja z roku na rok staje się coraz bardziej popularna. Coraz więcej osób prywatnych, szkół, firm i instytucji wspiera MotoMikołajki. Potrzeby ośrodka w Brzeziu są olbrzymie, przede wszystkim brakuje przyborów szkolnych, artykułów chemicznych i higienicznych, zabawek, butów. Potrzeby są tym większe, że dzieci są w różnym wieku. W chwili obecnej, w placówce przebywa 28 dzieci w wieku od 3 do 19 lat.

Dla każdego dziecka, okres Świąt Bożego Narodzenia to czas szczególny. To okres magiczny, czas radości, prezentów, czas spędzony z najbliższą rodziną przy wigilijnym stole. W Święta dotykamy tego co najważniejsze, na chwilę zatrzymuje się świat i znikają troski.

Wspomnienia Świąt towarzyszą nam przez całe dorosłe życie. Pomóżmy dzieciom z Brzezia mieć wyjątkowe Święta, pomóżmy mieć … świąteczne wspomnienia.

Podobnie jak w ubiegłych latach, motocykliści w strojach Mikołaja, odwiedzą Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą w Brzeziu w sobotę 7-go grudnia, wioząc ze sobą liczne prezenty.

Jak można wspomóc akcję?

Dary i upominki można przekazywać za pośrednictwem: 1. Zespołu Szkół Nr 4, ul. Kaliska 108 2. Zespołu Szkół Integracyjnych Nr 1, ul. Wieniecka 46 3. Sklepu „Imbryk” ul. 3 Maja 23 4. Podczas zbiórki zorganizowanej bezpośrednio przed wyjazdem do placówki w Brzeziu (sb.,7 grudnia) w godz. 11.00 pod Halą Mistrzów 5. Indywidulnie ustalony sposób przekazania darów, kontakt mail: motorzysciwloclawek@wp.pl

Offline

 

#2 01-12-2013 13:18:59

 danielw7

Użytkownik

10750339
Skąd: Czerniewice kolo Włocławka
Zarejestrowany: 29-06-2010

Re: Mikołajki dla dzieciaków z domu dziecka w Brzeziu

i co ma na to? jedziemy? pomagamy?


Nie sztuką jest trzeć dokładką po asfalcie , sztuką jest robić to wahaczem ;)

Offline

 

#3 01-12-2013 13:30:28

 kogut0704

Administrator

4788917
Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 05-11-2010

Re: Mikołajki dla dzieciaków z domu dziecka w Brzeziu

ja jade z tego co wiem to chmielu chyba tez jesli by nawet nie bylo chetnych jade nawet sam

Offline

 

#4 01-12-2013 20:40:47

Suchy

Użytkownik

Zarejestrowany: 27-10-2013

Re: Mikołajki dla dzieciaków z domu dziecka w Brzeziu

Bardzo chętnie się wybiorę. Macie zamiar zakładać też strój mikołaja???

Ostatnio edytowany przez Suchy (01-12-2013 20:58:43)

Offline

 

#5 02-12-2013 16:55:09

 kogut0704

Administrator

4788917
Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 05-11-2010

Re: Mikołajki dla dzieciaków z domu dziecka w Brzeziu

jakaś czapka wystarczy ale jesli chcesz niema problemu

Offline

 

#6 07-12-2013 12:18:30

 danielw7

Użytkownik

10750339
Skąd: Czerniewice kolo Włocławka
Zarejestrowany: 29-06-2010

Re: Mikołajki dla dzieciaków z domu dziecka w Brzeziu

niestety nie dałem rady warunki atmosferyczne nie pozwoliły ;/


Nie sztuką jest trzeć dokładką po asfalcie , sztuką jest robić to wahaczem ;)

Offline

 

#7 08-12-2013 00:56:19

Suchy

Użytkownik

Zarejestrowany: 27-10-2013

Re: Mikołajki dla dzieciaków z domu dziecka w Brzeziu

Ten sam powód

Offline

 
  • Index
  •  » Informacje
  •  » Mikołajki dla dzieciaków z domu dziecka w Brzeziu

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
płyty HDPE kołdra amz wzor-zaproszenia-na-komunie.eu Chałupy campingi Thailand